AMATÉRSKA FOTOGRAFICKÁ SÚŤAŽ

Cyklistických pretekov Visegrad 4 Bicycle Race – Grand Prix SLOVAKIA

CIEĽ: Propagácia mesta a medzinárodných cyklistických pretekov Visegrad 4 Bicycle Race – Grand Prix SLOVAKIA cez farebnú alebo čierno-bielu fotografiu.

PODMIENKY: Kolekcia farebných alebo čierno-bielych fotografií (max 3ks). Fotografie musia mať rozmerovo veľkosť min 5 px. Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo víťazné fotografie použiť na propagáciu mesta. Vyhradzuje si ďalej právo uverejniť vybrané fotografie za účelom propagácie bez nároku na honorár.

HODNOTENIE: Súťažné fotografie bude posudzovať odborná porota. Zároveň bude udelená aj mimoriadna cena na základe elektronického hlasovania diváka.

REGISTRÁCIA: Registrácia fotografií https://forms.gle/KJyAsTsh5FXKSxZ36

Podmienkou účasti v súťaži je vyplnenie elektronického formulára. Jeho vyplnením súhlasia s pravidlami, podmienkami súťaže a spracovaním poskytnutých osobných údajov.

UZÁVIERKA SÚŤAŽE: 30. 7. 2021

KONTAKT: Veronika Volfová, Informačné centrum mesta Nová Baňa, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., tel. č.: 045/ 67 82 881