en
Neprehliadnite


Otázky a odpovede


(ako bude zobrazené na stránke)

(ak chcete dostať odpoveď aj e-mailom)29.10.2021 / Peter

Tak zverejní p. Hudec tú správu o hospodárení? Alebo má dobrí dôvod prečo nie. Zasa bude odpovedať iba p. Lachká?

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
28.10.2021 / Ivica

Pomaly bude končiť jesenná časť futbalovej sezony 2021 ale neviem v akej sekcii sa da nájsť správa o hospodárení FK Nová Baňa za rok 2020 ,prípadne aj za rok 2019 ?! FK je dotovaný mestom ,poslancov nezaujíma ako hospodári FK ? Alebo nezaujíma to ani… (viac)

Zobraziť odpoveď (1)
28.10.2021 / Adam Tuzinsky

Zaujímalo by ma ako sa mesto podieľa na dotovaní sociálneho taxíka, ktorý sa preháňa po Kolibskej ceste denne rýchlosťou prekračujúcou 50, 90 vačšinou však viac ako 100km/hod.. lebo zrejme asi nestíha.. pekná vizitka.. bohužial nie je sám a táto situácia… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
20.10.2021 / Jan

Chcem sa spýtať, v sobotu 23.10.2021 majú byť doplňujúce voľby poslanca za vol. obvod Bukovina, Stará Huta a Chotár. Kde je zverejnené, kde sa budú voľby konať a zoznam kandidátov? Neviem to nikde nájsť

Zobraziť odpoveď (1)
18.10.2021 / Božka

Dobré ráno,chcem sa informovať o službe rozvoz obedov pre dôchodcov,ako prosím funguje?kde mám o ňu žiadať? koľko sa platí?kto má nu nárok?

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
14.10.2021 / Gabriela

Dobrý deň ,prosím z akého dôvodu nám nebolo vziate umývadlo ?mali sme ho vyložené aj nahlásené na čas.auto tu bolo.ulica Horná 10

Zobraziť odpoveď (1)
9.10.2021 / Katarína

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či správca cintorína neuvažuje o kamerovom systéme. Hrobové miesto príbuzných sa nachádza pri hlavnom chodníku od márnice smerom hore. Bolo nám ukradnutých veľa kytíc, vázy. Bojujeme s týmto už niekoľko rokov. Ďakujem.

Zobraziť odpoveď (1)
6.10.2021 / František

Prosim kompetentnych o kontrolu novej asfaltky na ulici Nad hradzou, kde na viacerych miestach podmyva voda z jarku cestu a onedlho bude nasledovat prepadnutie vozovky.

Zobraziť odpoveď (1)
3.10.2021 / Adam Tuzinsky

Dobrý deň, dňa 1.10. v piatok 18:40 bezohľadný vodič zrazil šteňa sibírskeho huskyho na ulici Kolibská cesta a zlomil mu nohu. Z miesta nehody utiekol a zviera nechal pri ceste. Jednalo sa o strieborné SUV pravdepodobne značky Kia Sorento, poprosím pokiaľ… (viac)

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
29.9.2021 / Mima

Chcela by som sa touto formou poďakovať zriaďovateľovi areálu Zvoničky za veľmi kultivované zariadenie a skvelú ponuku. Tá hudba v nedeľu 26.9.2021 nemala chybu a ten ochotný personál. Budem robiť reklamu tomuto zariadeniu veľmi rada.

Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná
Zobraziť staršie
{date_sent} / {name}

{text}

{date_sent} / {name}

{text}

Zobraziť odpoveď ({answers_count}) Otázka zatiaľ nebola zodpovedaná

Etický kódex otázok a odpovedí

  1. Otázky a odpovede (ďalej len O&O) slúžia na výmenu informácií medzi obyvateľmi mesta, volenými predstaviteľmi a zamestnancami mesta a verejnosťou so zameraním na samosprávu mesta, zlepšenie života v meste a jeho rozvoj.
  2. V O&O sú neprípustné príspevky, ktoré sú v rozpore s dobrými mravmi (najmä: príspevky obsahujúce vulgarizmy, národnostné alebo rasové urážky) a nie sú v súlade s platnou legislatívou SR.
  3. V O&O je neprípustná akákoľvek reklama, oznamy alebo odkazy na iné webové stránky alebo médiá, prípadne prekopírovanie ich obsahu.
  4. Prevádzkovateľ stránky nenesie žiadnu zodpovednosť za škody majetkovej a nemajetkovej povahy, ktoré by mohli vzniknúť tretím osobám.
  5. Prevádzkovateľ stránky nezodpovedá za obsah príspevkov ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv užívateľmi. Každý prispievateľ preberá zodpovednosť za svoje príspevky sám a súhlasí s tým, že nebude používať O&O na účely, ktoré sú v rozpore so zameraním týchto O&O uvedeným v bode 1 a v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
  6. Otázky a postrehy ohľadom fungovania webstránky, prípadne technické alebo obsahové nedostatky na webstránke neposielajte ako príspevky do diskusného fóra, ale adresujte správcovi webstránky.
  7. Prevádzkovateľ stránky si vyhradzuje právo nezverejniť alebo neodpovedať na príspevky, ktoré budú v rozpore s týmto etickým kódexom.
  8. Ak máte pocit, že Vás tieto pravidlá obmedzujú - NEPOUŽÍVAJTE prosím tieto O&O.Mestský úrad Nová Baňa

Námestie slobody 1
968 01 Nová Baňa

+421 45 6782 800